Názory zákazníkov


Martin Szellar

Štruktúra super a vôňa parádna. Najviac ma zaujal Robin Red Garlic, Exlusive Stimul a Monster Crab.


Roman  Rončák

Prevzal som od vás tri vzorky boiliesov: tigrí orech, ananás, Robin red garlic. Štruktúra, tvrdosť, rozpad  na prepich stačí obyčajná ihla žiadne vrtáky čo šetrí najviac ma zaujali výrazne vône. Ako som spomínal objednal som si tri druhy ale vyskúšal som len dva druhy tigrí orech, red garlic. Ohodnotím to tak že som veľmi spokojný s kvalitou vášho boiliesu vedel by som si predstaviť tento boilies určeny na preteky pre rýchle zábery a trofejne ryby. Zopár vychádzok ma presvedčilo o používaní vašich boiliesov.


Vlado Slebodnik

Všetky druhy sa mi páčia ale naviac ma zaujali Robin Red Garlic, Exclusive Stimul, BloedWormm, Aminol, Spici Fish. Konzistenciu majú dobrú. Každý druh ktorí doma mám som rozpolil a dôkladnejšie preskúmal konzistenciu, sú tam aj hrubšie častice a to je pochopiteľné dobré.  Z pop up boilies sa mi páčia všetky :)) Dipy - nemám čo dodať. Balenie 500ml a iba za 8 eur. Dipy majú super konzistenciu a to nemajú všetky firmy.


Mgr. Lukáš Krásny

Včera som si znova vybehol na pár hodín k vode. A urobil som dobre :)) Podarilo sa mi chytiť krásnu ikernačku 12+ kg. Úspešná nástraha bola robin red garlic + pop up.

Pripájam foto.


Lukáš Kubran

Dobrý deň, každý druh ma zaujal svojou špecifickou stavbou, ale najviac vôňou. Veľmi ma zaujali tieto druhy Exlusive stimul, Robin red garlic, Bloedwormm, Horúca žuvačka, Čierna chobotnica a tigrí orech. Zatiaľ spokojnosť, uvidíme čo to povie na vode.


Tomáš Hostinský

Ďakujem za boilies. Ešte neviem, že aké sú, to sa uvidí keď ich vyskúšam. Ale myslím si že budú určite super, a že si určite dobre zachytám. Vybral som si Monster krab. Štruktúrou vyzerajú skvele. A vôňa? Keď som ich priniesol domov, tak ma mama skoro z domu vyhodila!! :D Ale mne "vôňa" neprekáža. Dôležité je, aby fungovali vo vode. :) Ešte raz ďakujem.


Július Tóth

Dobrý deň, no ešte som ich neskúšal ale žuvačka nemá chybu.


Janči

Som veľmi spokojný hlavne v akom rýchlom čase mi prišili vzorky vôňa, konzistencia zatiaľ ok, len som zvedavý ako budú na to reagovať kapre.


Milan Fabry

Dobrý deň.Vašu objednávku som dostal v poriadku a ďakujem aj za darček ktorý bol pribalený. Boilies vyzerajú zaujímavo a uvidíme ako sa osvedčia pri vode. Prvý test bude v taliansku v apríli na kanáloch pri Porto Viro.


Jox

Ešte som ich nevyskúšal, ale prvý dojem je veľmi dobrý, majú veľmi dobrú štruktúru a super vôňu, určite si ešte objednám aj iné druhy, zatiaľ ďakujem.


Romi

Zaujala ma Horúca žuvačka a Exclusive stimul vyzerajú veľmi dobre vo všetkom.


TELEFONISTAN Miro

No vyzerajú a vôňu majú super, už len ich odskúšať. Podľa mňa je najlepšia Exclusive Stimul boilies.


Patrik Takacs

Najviac ma šokovalo to, že ja som chytal iba na žuvačku kamarát skúšal gule od iných firiem a bez úspechu. Ryby okrem Vašej zázračnej guličky nechceli nič iné na celom súkromáku brali iba mne nikto iný nemal ani len zaber no žuvačka úradovala. Lovné miesto som si vybral zátoku kde sa dalo iba vyvážať bol tam kľud a okrem toho sa tam nikto nevedel dostať z brehu iba člnom s kamarátom sme mali montáže od seba cca 1 meter no nemal nič.